:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید
فروشگاه بلبرینگ تاپ رول 
واردات و عرضه انواع بلبرینگ های صنعتی ، رولبرینگ ها ،یاتاقان  انواع بلبرینگ های فوق دقیق ماشین های تراش و CNC انواع بلبرینگ های لیفتراک و ماشین های سنگین، 
برای دریافت قیمت کیلیک کنید.
جدیدترین مقالات
مقالات
انتخاب ابعاد بلبرینگ با استفاده از معادلات عمر بلبرینگ
در کاربردهایی که در آن‌ها بار وارده به بلبرینگ ازنظر اندازه و جهت متغیر است عمر بلبرینگ را نمی‌توان مستقیماً محاسبه نمود و لازم است که بار معادل مربوط به شرایط متغیر محاسبه شود. بار متغیر می‌تواند با تغییرات سرعت، دما، شرایط روان کاری و درجه آلودگی همراه باشد.
تاریخ انتشار : 1398/11/09
نحوه انتخاب نوع بلبرینگ ها قسمت دوم
در این مطلب به پارامتر های مهمی در انتخاب بلبرینگ از جمله عدم هم راستایی بلبرینگ ، دقت بلبرینگ و سرعت بلبرینگ میپردازیم
تاریخ انتشار : 1398/11/05
نحوه انتخاب نوع بلبرینگ ها قسمت اول
هر نوع بلبرینگ بر اساس طرح خود مشخصه‌ها و خواصی دارد که آن را کم و بیش برای یک کاربرد مناسب می‌کند. برای مثال، بلبیرینگ‌های شیار عمیق می‌توانند بارهای شعاعی و محوری متوسط را تحمل کنند.
تاریخ انتشار : 1398/10/01
بادامک پیرو یا کمفلوئر چیست؟
بر خلاف یاتاقان های غلتشی و بلبرینگ ها که اندازه یاتاقان برمبنای قطر دهانه ساخته می شود، اندازه میل بادامک بر اساس قطر خارجی آن طراحی می‌ شود.
تاریخ انتشار : 1398/09/30
معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها
چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.
تاریخ انتشار : 1398/07/11
Y بیرینگ ها UC-UCP
uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.
تاریخ انتشار : 1398/07/11
با نگهداری صحیح از بلبرینگ های صنعتی عمر مفید ان را افزایش دهید
مهمترین توصیه ای که انجمن تولید کنندگان قطعات صنعتی برای افزایش طول عمر بلبرینگ های صنعتی به مخاطبان خود میکنند انجام کارهای پیشگیرانه نظیر روان کاری مناسب و تنظیم صحیح اتصالات آن میباشد.
تاریخ انتشار : 1398/07/11
بلبرینگ های کف گرد
بلبیرینگ های کف گرد وابسته به سری وابعاد با یکی از قفسه های از جنس فولاد ماشی کاری شده یا برنج ماشین کاری شده ساخته می شوند
تاریخ انتشار : 1398/07/08
مجموعه قفسه و رولر های سوزنی
رولبرینگ های سوزنی یا در اصطلاح نیدل بیرینگ ها از مجموعه ی رولبر ها میباشد که این مجموعه هم بدون روکش فلزی از جنس ورق تولید میشود و هم با روکش فلزی . این رولبرینگ ها هم میتواند انتهای باز داشته باشد و هم انتهای بسته . تعداد ردیف های رولر ها هم یک یا دو ردیف میباشد.
تاریخ انتشار : 1398/07/03
معرفی اولیه رولبرینگ های استوانه ای
رولربیرینگ‌های استوانه‌ای در طرح‌ها، سری‌های ابعادی و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. رولربیرینگ‌های یک و دو ردیفه بدون قفسه مجموعه تولیدات استاندارد را کامل می‌کنند. بیرینگ‌های قفسه‌دار می‌توانند بار شعاعی زیادی تحمل کرده و در سرعت‌های بالا کار کنند. بیرینگ‌های بدون قفسه برای بار بسیار سنگین در سرعت‌های متوسط مناسب هستند.
تاریخ انتشار : 1398/07/01
چگونه بلبرینگ ها را روان کاری کنیم ایا برای هر بلبرینگ گریس مخصوصی باید استفاده شود ؟
ایا میدانید بخشی عمده ای از تعمیر و نگهداری صحیح بلبرینگ انتخاب روان کار و روش روان کاری صحیح است
تاریخ انتشار : 1398/06/11

با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید