:شماره تماس 
 :واتس اپ 

8 روش سریع تشخیص بلبرینگ اصلی SKF برای خرید و فروش

         تاریخ انتشار : 1398/06/01             به اشتراک بگذارید    

 
شناخت جعبه و وکیوم بلبرینگ اصلی SKF

 

جعبه و باکس بلبرینگ اصلی SKF منحصر به فرد بوده و نوع جعبه، جنس جعبه، بسته بندی، نایلکس داخل و نگهداره داخل(روغن و گریس) مخصوص خود بلبرینگ اصلی SKF میباشد.
متاسفانه فروشگاههای سوء استفاده گر از تجربه نداشتن مسئولین خرید و مشتریان نسبت به این امر سوء استفاده کرده و اجناس تقلبی خود را وارد بازار مینمایند که منجر به ضرر و زیان های زیادی برای شرکت ها شده اند.


چک کردن بارکد و مشاوره با کارشناسان شرکت بلبرینگ ایران ، نمایندگی بلبرینگ اصلی SKF

 

این روش یکی از چند روش اصلی و مهم در امر تشخیص محصولات اصلی بلبرینگ SKF است. شما تنها کافیست بارکد مربوط به محصول را با کارشناسان ما چک نموده و بدون معطلی و از اصلی بودن آن اطلاع حاصل نمایید.


فونت مارک روی محصول بلبرینگ اصلی SKF
 

فونت های حک شده روی محصولات SKF نیز تعریف شده می باشد. اما نداشتن تجربه برخی از مسئولین این امر را برای کلاهبرداران نموده است.
حک شده ها برای محصولات قدیمی و چاپی(مدادی ها) که در سالهای اخیر شرکت SKF این تکنولوژی را پیش گرفته برای محصولات جدید می باشد.


گریس و نگهدارنده بلبرینگ اصلی SKF
 

که این تشخیص تنها برای کارشناسان بلبرینگ ایران میباشد و کسانی که دانش این امر را ندارند نیاز به آموزش دارند و توصیه میشود از این روش استفاده ننمایند.


خاصیت چکش خواری بلبرینگ اصلی SKF
 

این روش برای تشخیص اصالت توصیه نمی گردد و برای آشنایی شما با متریال اصلی بلبرینگ های SKF میباشد.
آلیاژی که برای ساخت محصولات SKF بکاررفته بسیار سخت است و قابلیت چکش خواری ندارند.
این آلیاژ از نوعی فولاد با درجه سختی راکول بسیار بالا چیزی نزدیک به فولاد SPK ، KIOO میباشد(مثال برای قابلیت توصیف است) میباشد و اگر با فلزات دیگر حتی آهن بر روی محصول ضربه وارد کنید هیچ اثری برروی محصول نمی بینید بلکه بر روی فلز ضربه زننده آن اثر را خواهید دید. مثلا اگر با یک تکه آهن بر روی آن ضربه بزنید، آهن له می شود.
در هر صورت این روش تشخیص نیست و برای آشنایی با متریال میباشد.


چک کردن لیبل مخصوص محصولات بلبرینگ اصلی SKF

 

شرکت SKF به تازگی دستگاهی را وارد بازار کرده و بر روی باکس(جعبه و کارتن) محصولات SKF (در عکس) لیبلی را تعبیه کرده که به کمک آن دستگاه و چک کردن آن لیبل، به راحتی می توانید با سبز شدن آن (مانند اسکناس) از اصالت محصولات SKF مطلع شوید. که متاسفانه به دلیل تحریم و گران بودن آن به صرفه نمی باشد.


تست آنالیز متریال بلبرینگ اصلی SKF
 

این تست، تست آلیاژ بوده و شما می توانید محصول را به آزمایشگاه تست آلیاژ فرستاده و از اصالت آن مطلع شوید.
این تست برای خریدهای کوچک و محصولاتی که از قسمت آزمایش کمتر میباشد توجیه اقتصادی ندارد.

 

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08