:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

کتاب اموزشی بلبرینگ های ضد زنگ+ دانلودpdf

           تاریخ انتشار : 1398/07/08             به اشتراک بگذارید     

 

طرح های اصلی بلبرینگ استیل


 این بیرینگ ها به صورت باز و آب بند شده برای قطر50mm  تا mm 1 شفت موجود می باشد. همچنین این بیرینگ ها به صورت فلنج دار مطابق با استاندارد ISO 8443:1999  نیز تولید می شوند . بلبیرینگ ها از جنس فولاد ضد زنگ با پیشوندW در شماره فنی آنها مشخص می شوند، نظیر W626-2Z .  طرح اصلی بیرینگ ها به صورت باز و بدون آب بند می باشد. بیرینگ های بازی که با آب بند یا حفاظ فلزی نیز تولید می شوند ممکن است بنابر دلایل ساخت دارای فرورفتگی محل نصب آب بند باشند .

دانلود کتاب اموزشی بلبرینگ های ضد زنگ + PDF

 

سرفصل هایی که با ان اشنا میشوید :

  • بلبرینگ های استیل 
  • بلبرینگ های ضد زنگ اب بندی شده
  • جنس قفسه ها در بلبرینگ ها با فولاد ضد زنگ
  • پسوند ها در بلبرینگ های استیل 

کتاب های دیگری که با فرمت PDF  میتوانید مطالعه کنید :

کتاب اموزشی روانکاری بلبرینگ

کتاب اموزشی نصب و بیرون اوردن بلبرینگ

کتاب اموزشی سرعت ها و ارتعاشات در بلبرینگ

 

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

قفسه بلبرینگ

قفسه یا نگهدارنده ساچمه ها در بلبرینگ انواع مختلفی دارد . بر اساس نوع کاربرد از انواع بلبرینگ قفسه برنجی یا بلبرینگ قفسه فیبری استفاده میگردد. جالب است بدانید نوع قفسه بلبرینگ اثر مستقیم بر میزان عمر بلبرینگ میتواند داشته باشد. این مقاله به معرفی جنس انواع قفسه هایی که درتولید انواع بلبرینگ استفاده میشود میپردازد.

تاریخ انتشار : 1399/09/25

جنس بلبرینگ

بلبرینگ ها از چه موادی ساخته میشوند؟ بلبرینگ اجزای متفاوتی دارد، اجزای غلتنده یا همان ساچمه ها ،شبکه نگهدارنده ساچمه های بلبرینگ که در اینجا قفسه بلبرینگ نام دارد در برسی و شناخت انواع رایج بلبرینگ باید به متریال تشکیل دهنده این اجزا دقت کرد. همچنین رینگ خارجی و داخلی بلبرینگ که در برگیرنده این اجزاست خود از مواد و الیاژ های مختلفی ساخته میشود.

تاریخ انتشار : 1399/01/05

تلرانس بلبرینگ

این مقاله اطلاعاتی کلی در مورد بلبرینگ را به زبان ساده برای شما بازگو می‌کند اطلاعاتی از قبیل لقی و تلورانس بلبرینگ‌ها جنس بلبرینگ‌ها و قفسه‌های نگهدارندِ ساچمه‌ها ، همچنین توضیح کاملی در خصوص شماره‌هایی که بر روی بلبرینگ وجود دارد به شما ارائه می‌دهد

تاریخ انتشار : 1398/12/21