:شماره تماس 
 :واتس اپ 

کتاب اموزشی بلبرینگ های ضد زنگ+ دانلودpdf

         تاریخ انتشار : 1398/07/08             به اشتراک بگذارید    

طرح های بیرینگ


 این بیرینگ ها به صورت باز و آب بند شده برای قطر50mm  تا mm 1 شفت موجود می باشد. همچنین این بیرینگ ها به صورت فلنج دار مطابق با استاندارد ISO 8443:1999  نیز تولید می شوند

بلبیرینگ ها از جنس فولاد ضد زنگ با پیشوندW در شماره فنی آنها مشخص می شوند، نظیر W626-2Z 

 طرح اصلی بیرینگ ها به صورت باز و بدون آب بند می باشد. بیرینگ های بازی که با آب بند یا حفاظ فلزی نیز تولید می شوند ممکن است بنابر دلایل ساخت دارای فرورفتگی محل نصب آب بند باشند

دانلود کتب اموزشی بلبرینگ های ضد زنگ + PDF

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08