:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

چگونه بلبرینگ را برای مدت طولانی در انبار نگه داریم ؟

           تاریخ انتشار : 1391/02/08             به اشتراک بگذارید     

   بیرینگ‌ها را می‌توان در جعبه‌های اصلی برای سال‌ها نگهداری کرد، به شرطی که رطوبت نسبی از 60% بیشتر نبوده و تغییرات درجه حرارت محل نگهداری زیاد نباشد. همچنین محل نگهداری نیاید دارای ارتعاش باشد.
گریس موجود در بیرینگ‌ها آب‌بند شده که برای مدت طولانی در انبار نگهداری شده‌اند ممکن است خراب شده و خواص خود را از دست داده باشد. بیرینگ‌هایی که در جعبه اصلی خود نمی‌باشد به خوبی در مقابل خوردگی و آلودگی محافظت نمی شوند.
بیرینگ‌های بزرگ باید به صورت خوابیده نگهداری شوند و کل سطح جانبی رینگ‌ها حمایت شده باشد در صورت نگهداری این بیرینگ‌ها به صورت ایستاده وزن رینگ‌ها و اجزای غلتنده باعث تغییر کل دائمی بیرینگ می‌شود، زیرا رینگ‌های بیرینگ ضخامت نسبتاً کمی دارند.

بیشتر بدانید...

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

قفسه بلبرینگ

قفسه یا نگهدارنده ساچمه ها در بلبرینگ انواع مختلفی دارد . بر اساس نوع کاربرد از انواع بلبرینگ قفسه برنجی یا بلبرینگ قفسه فیبری استفاده میگردد. جالب است بدانید نوع قفسه بلبرینگ اثر مستقیم بر میزان عمر بلبرینگ میتواند داشته باشد. این مقاله به معرفی جنس انواع قفسه هایی که درتولید انواع بلبرینگ استفاده میشود میپردازد.

تاریخ انتشار : 1399/09/25

جنس بلبرینگ

بلبرینگ ها از چه موادی ساخته میشوند؟ بلبرینگ اجزای متفاوتی دارد، اجزای غلتنده یا همان ساچمه ها ،شبکه نگهدارنده ساچمه های بلبرینگ که در اینجا قفسه بلبرینگ نام دارد در برسی و شناخت انواع رایج بلبرینگ باید به متریال تشکیل دهنده این اجزا دقت کرد. همچنین رینگ خارجی و داخلی بلبرینگ که در برگیرنده این اجزاست خود از مواد و الیاژ های مختلفی ساخته میشود.

تاریخ انتشار : 1399/01/05

تلرانس بلبرینگ

این مقاله اطلاعاتی کلی در مورد بلبرینگ را به زبان ساده برای شما بازگو می‌کند اطلاعاتی از قبیل لقی و تلورانس بلبرینگ‌ها جنس بلبرینگ‌ها و قفسه‌های نگهدارندِ ساچمه‌ها ، همچنین توضیح کاملی در خصوص شماره‌هایی که بر روی بلبرینگ وجود دارد به شما ارائه می‌دهد

تاریخ انتشار : 1398/12/21