:شماره تماس 
 :واتس اپ 

چگونه بلبرینگ را برای مدت طولانی در انبار نگه داریم ؟

         تاریخ انتشار : 1391/02/08             به اشتراک بگذارید    

   بیرینگ‌ها را می‌توان در جعبه‌های اصلی برای سال‌ها نگهداری کرد، به شرطی که رطوبت نسبی از 60% بیشتر نبوده و تغییرات درجه حرارت محل نگهداری زیاد نباشد. همچنین محل نگهداری نیاید دارای ارتعاش باشد.
گریس موجود در بیرینگ‌ها آب‌بند شده که برای مدت طولانی در انبار نگهداری شده‌اند ممکن است خراب شده و خواص خود را از دست داده باشد. بیرینگ‌هایی که در جعبه اصلی خود نمی‌باشد به خوبی در مقابل خوردگی و آلودگی محافظت نمی شوند.
بیرینگ‌های بزرگ باید به صورت خوابیده نگهداری شوند و کل سطح جانبی رینگ‌ها حمایت شده باشد در صورت نگهداری این بیرینگ‌ها به صورت ایستاده وزن رینگ‌ها و اجزای غلتنده باعث تغییر کل دائمی بیرینگ می‌شود، زیرا رینگ‌های بیرینگ ضخامت نسبتاً کمی دارند.

بیشتر بدانید...

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08