:شماره تماس 
 :واتس اپ 

چه نکاتی را باید هنگام نصب بلبرینگ و بیرینگ بخاطر داشته باشیم ؟

         تاریخ انتشار : 1391/01/31             به اشتراک بگذارید    

   بیرینگ‌ها را باید در محلی خشک و بدون گرد و غبار و دور از ماشین آلات براده برداری و آلوده‌کننده نصب کرد هنگامی که بیرینگ در محل‌های باز نصب می‌شود، اغلب برای بیرینگ‌های بزرگ، باید بیرینگ‌ها و محل نصب را از آلوده شدن با گرد و غبار، کثیفی و رطوبت محافظت نمود، تا عمل نصب کامل شود. برای این منظور بیرینگ‌ها و اجزای ماشین باید به کمک کاغذ مومی (Waxed Paper) و یا فویل (Foil) پوشانده شوند.

بیشتر بدانید...

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08