:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

پر کردن گریس اضافی در بلبرینگ اشکالی دارد ؟

           تاریخ انتشار : 1391/02/01             به اشتراک بگذارید     

  گریس اضافی در بیرینگ باعث افزایش سریع دمای کارکرد بیرینگ می‌شود، خصوصاً اگر سرعت دوران بالا باشد به عنوان یک قانون کلی در شروع کارکرد فقط باید بیرینگ به طور کامل از گریس پر کرد و فضای خالی نشیمنگاه باید به صورت جزئی از گریس پر شود. قبل رسیدن به سرعت نهایی کارکرد گریس اضافی در زمان راه‌اندازی اولیه از بیرینگ خارج می‌شود. در پایان زمان راه‌اندازی دمای کارکرد به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد که نشان دهنده توزیع گریس در بیرینگ است.
در کاربردهایی که سرعت کم است و حفاظت خوب در مقابل آلودگی‌ها و خوردگی لازم می‌باشد، توصیه می‌شود که نشیمنگاه به طور کامل از گریس پر شود.

 

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

قفسه بلبرینگ

قفسه یا نگهدارنده ساچمه ها در بلبرینگ انواع مختلفی دارد . بر اساس نوع کاربرد از انواع بلبرینگ قفسه برنجی یا بلبرینگ قفسه فیبری استفاده میگردد. جالب است بدانید نوع قفسه بلبرینگ اثر مستقیم بر میزان عمر بلبرینگ میتواند داشته باشد. این مقاله به معرفی جنس انواع قفسه هایی که درتولید انواع بلبرینگ استفاده میشود میپردازد.

تاریخ انتشار : 1399/09/25

جنس بلبرینگ

بلبرینگ ها از چه موادی ساخته میشوند؟ بلبرینگ اجزای متفاوتی دارد، اجزای غلتنده یا همان ساچمه ها ،شبکه نگهدارنده ساچمه های بلبرینگ که در اینجا قفسه بلبرینگ نام دارد در برسی و شناخت انواع رایج بلبرینگ باید به متریال تشکیل دهنده این اجزا دقت کرد. همچنین رینگ خارجی و داخلی بلبرینگ که در برگیرنده این اجزاست خود از مواد و الیاژ های مختلفی ساخته میشود.

تاریخ انتشار : 1399/01/05

تلرانس بلبرینگ

این مقاله اطلاعاتی کلی در مورد بلبرینگ را به زبان ساده برای شما بازگو می‌کند اطلاعاتی از قبیل لقی و تلورانس بلبرینگ‌ها جنس بلبرینگ‌ها و قفسه‌های نگهدارندِ ساچمه‌ها ، همچنین توضیح کاملی در خصوص شماره‌هایی که بر روی بلبرینگ وجود دارد به شما ارائه می‌دهد

تاریخ انتشار : 1398/12/21