:شماره تماس 
 :واتس اپ 

رولبرینگ های کروی

         تاریخ انتشار : 1398/07/01             به اشتراک بگذارید    

 محدوده تولیدات استاندارد رولربیرینگ‌های کروی شامل،
• بیرینگ‌های باز،
• بیرینگ‌های آب‌بند شده و
• بیرینگ‌ها برای کاربردهای ارتعاشی، می‌باشد.
علاوه بر تولیدات استاندارد، محدوده وسیعی از رولربیرینگ‌های کروی برای کابردهای خاص تولید می‌شوند. این رولربیرینگ‌ها در چندین طرح مختلف که به سری و ابعاد بلبرینگ بستگی دارند، تولید می‌شوند اختلاف طرح‌های مختلف در:
• محل قرارگیری رینگ راهنمای شناور
(Floating Guide Ring )
• طراحی رینگ داخلی و قفسه می‌باشد.

رولبرینگ ساچمه بشکه ای

رولربیرینگ کروی (Spherical Roller Bearing)

با رینگ داخلی استوانه‌ای یا مخروطی
طرح اصلی باز (46)
با آب‌بند تماسی (47)

بلبرینگ ساچمه بشکه 46                                                                                                          بلبرینگ 22 هزاری واشر دار  47

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08