:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

به چه طریق می توان محصولات بلبرینگ SKF را تهیه کرد؟

           تاریخ انتشار : 1390/03/07             به اشتراک بگذارید     

ڧروش پروڧرمایی: در این روش خریدار پروڧرما را از دڧتر  بلبرینگ SKF ایران دریاڧت و پس از گشایش اعتبار اسنادی یا حواله نقدی کالا بصورت FCA در آلمان یا CPT در گمرکات کشور نحویل خریدار میگردد. ڧروش ریالی: در این روش خریدار از طریق یکی از توزیع کنندگان معتبر SKF بلبرینگ  خرید خود را انجام می دهد. توزیع کننده بلبرینگ را از SKF تدارک و بصورت ریالی تحویل خریدار مینماید.

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

قفسه بلبرینگ

قفسه یا نگهدارنده ساچمه ها در بلبرینگ انواع مختلفی دارد . بر اساس نوع کاربرد از انواع بلبرینگ قفسه برنجی یا بلبرینگ قفسه فیبری استفاده میگردد. جالب است بدانید نوع قفسه بلبرینگ اثر مستقیم بر میزان عمر بلبرینگ میتواند داشته باشد. این مقاله به معرفی جنس انواع قفسه هایی که درتولید انواع بلبرینگ استفاده میشود میپردازد.

تاریخ انتشار : 1399/09/25

جنس بلبرینگ

بلبرینگ ها از چه موادی ساخته میشوند؟ بلبرینگ اجزای متفاوتی دارد، اجزای غلتنده یا همان ساچمه ها ،شبکه نگهدارنده ساچمه های بلبرینگ که در اینجا قفسه بلبرینگ نام دارد در برسی و شناخت انواع رایج بلبرینگ باید به متریال تشکیل دهنده این اجزا دقت کرد. همچنین رینگ خارجی و داخلی بلبرینگ که در برگیرنده این اجزاست خود از مواد و الیاژ های مختلفی ساخته میشود.

تاریخ انتشار : 1399/01/05

تلرانس بلبرینگ

این مقاله اطلاعاتی کلی در مورد بلبرینگ را به زبان ساده برای شما بازگو می‌کند اطلاعاتی از قبیل لقی و تلورانس بلبرینگ‌ها جنس بلبرینگ‌ها و قفسه‌های نگهدارندِ ساچمه‌ها ، همچنین توضیح کاملی در خصوص شماره‌هایی که بر روی بلبرینگ وجود دارد به شما ارائه می‌دهد

تاریخ انتشار : 1398/12/21