:شماره تماس 
 :واتس اپ 

به چه طریق می توان محصولات بلبرینگ SKF را تهیه کرد؟

         تاریخ انتشار : 1390/03/07             به اشتراک بگذارید    

ڧروش پروڧرمایی: در این روش خریدار پروڧرما را از دڧتر  بلبرینگ SKF ایران دریاڧت و پس از گشایش اعتبار اسنادی یا حواله نقدی کالا بصورت FCA در آلمان یا CPT در گمرکات کشور نحویل خریدار میگردد. ڧروش ریالی: در این روش خریدار از طریق یکی از توزیع کنندگان معتبر SKF بلبرینگ  خرید خود را انجام می دهد. توزیع کننده بلبرینگ را از SKF تدارک و بصورت ریالی تحویل خریدار مینماید.

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08