:شماره تماس 
 :واتس اپ 

بلبرینگ SKF - SKF Ball Bearing

         تاریخ انتشار : 1396/11/10             به اشتراک بگذارید    

شرکت بلبرینگ SKF یک گروه صنعتی بین المللی و پیشگام در زمینه تولید بلبرینگ است که در حدود 130 کشوردنیا فعالیت میکند.SKF درسال 1907 و بدنبال اختراع بلبرینگ های خود تنظیم توسط شخصی به نام اسون وینگ کوئیست،تاسیس شد. این شرکت دارای حدودا ً45.000 نفرکارمنـد و 80 نوع ابزارآلات تولیدی بوده که در سرتاسر جهان گسترده می باشد .همچنین، دارای شبکه فروش بین ا لمللی است که خود شامل تعداد زیادی ا ز شرکتهای فروش و در حدود 7.000 توزیع کننده و خرده فروش می باشد.تاپ رول ( بلبرینگ ایران ) نیز نمایندگی بلبرینگ SKF در کشورمان میباشد و دفتر مشاوره فنی و دسترسی کامل به محصولات SKF را پشتیبانی می نماید .کلید موفقیت این شرکت ، تاکید مدا وم بر حفـظ کیفیت بالای محصولات و ارا ئه خدمات ، سرمایه گذاریهای مداوم تحقیقاتی است که منجر به ارائه بلبرینگ با کیفیت و دیگر محصولات عالی گشته است.فعا لیت گــروه بلبرینگ SKF در زمینه تولید بلبـرینگ ،رولبرینگ،بیرینگ،آب بند، فولاد مخصوص و طیف گسترده ای ا ز دیگر محصولات صنعتی می باشد .
گروه بلبرینگ  SKF نخستین تولیدکننده اصلی بلبرینگ در جهان بوده که بدلیل رعایت سیستمهای مدیریت محیطی دارای گواهینامه استاندارد ISO 14001 می باشد .این گواهینامه جامع ترین نوع آن محسوب شده و بیش ا ز 60 نوع ا ز ابزارآلات تولیدی را در برمی گیرد .
بخش تحقیقات ومهندسی شرکت بلبربنگ SKF  دقیقا ً خارج ا زشهر Utrecht درکشور هلنـد واقع شده است درمنطقه ا ی به وسـعت 17.000 متر, در حدود 150 نفر ا ز دانشمندان , مهندسین و پرسنل بخش پشتیبانی، مشغول فعالیت بر روی ارتقاء بیشتر کارایی بلبرینگ SKF می باشند .
شرکت SKF تولید کننده بلبرینگ ها (skf ball bearing) ، رولبرینگ (skf roller bearing) و بیرینگ های ساده (skf plain bearing) می باشد .قطرکوچکترین آنها تنها چند میلیمتر و بزرگترین آنها چند متر می باشد .علاوه بر ا ین، شرکت SKF تولید کننده بیرینگ و آب بندهایی است که ا ز ورود آ لودگی و نشت روانساز جلوگیری می نمایند .

بلبرینگهای مهندسی -SKF بلبرینگهای مهندسی - رولربرینگهای توریدال SKF CARB - رولبرینگ های کروی کف گرد SKF - بلبرینگ های استوانه ای کف گرد SKF - بلبرینگ های کف گرد SKF - رولبرینگ های کروی SKF - رولبرینگ های مخروطی SKF -  -رولربرینگهای استوانه ای SKF - بلبرینگ های خودتنظیم SKF - بلبرینگهای شیار عمیق SKF - SKF بلبرینگ های تماس زاویه ای

اعضای این گروه دارای دانش و تعهد لازم برای انجام اهداف در زمینه هایی مانند کیفیت کالا، زمان تحویل کالا و روند تولید کالا می باشند .تاپ رول نمایندگی بلبرینگ SKF ، ارائه دهنده بلبرینگ اصلی SKF  و دیگر محصولات اصلی و با کیفیت مانند بیرینگ SKF، رولربرینگ SKF، بیرینگ SKF و ... میباشد.

 

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08