:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

بلبرینگ های کارب CARB

           تاریخ انتشار : 1398/06/23             به اشتراک بگذارید     

رولربیرینگ توریدال CARB

این بلبرینگ دارای طرحی استثنائی است که توانایی خودتنظیم  بودن رولر بیرینگ های کروی را با توانایی تحمل جابجایی محوری رولر بیرینگ های استوانه‌ای ترکیب کرده است. این بلبرینگ همچنین می‌تواند سطح مقطع کمی نظیر رولر بیرینگ های سوزنی داشته باشد.

با رینگ داخلی استوانه‌ای یا مخروطی
طرح اصلی باز
با مجموعه رولرهای راهنماشونده با قفسه (48)
با مجموعه رولرهای بدون قفسه
با آب‌بند تماسی (49)

رولبرینگ کارب 48                                                                          49     بلبرینگ کارب واشر دار
 

بلبرینگ CARB برای کاربردهای  مختلفی که در آن‌ها  بار  شعاعی  وجود دارد، می‌تواند بکار رود. این  بلبرینگ‌ها برای موقعیت شناور در چیدمان بلبرینگ‌ها مناسب می‌باشند و به علت توانایی تحمل عدم  هم‌راستایی و جابجایی  شفت  باعث صرفه‌جویی در فضا،‌ وزن وهزینه تولید می‌شود. با امکان جابجایی محوری رینگ‌ها نسبت به همدیگر می‌توان لقی شعاعی  داخلی  را به‌طور دقیق تنظیم  نمود.

بلبرینگ کارب

 

این بلبرینگ‌ها طراحی چیدمانی بلبرینگ‌ها را ساده‌تر و سبک‌تر کرده  و دارای عملکرد مشابه یا بهتری نسبت به چیدمان‌های قبلی می‌باشند (نظیر جعبه‌دنده‌های خورشیدی) این بلبرینگ‌ها طراحی چیدمان بلبرینگ‌های شامل شفت‌های بلند را که تحت تغییرات دمای زیاد  می‌باشند را بسیار ساده می‌کنند. همچنین در کاربردهای  نظیر ماشین کاغذسازی یا فن‌ها، ارتعاش کم این بلبرینگ‌ها ثابت‌شده است.

 

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

قفسه بلبرینگ

قفسه یا نگهدارنده ساچمه ها در بلبرینگ انواع مختلفی دارد . بر اساس نوع کاربرد از انواع بلبرینگ قفسه برنجی یا بلبرینگ قفسه فیبری استفاده میگردد. جالب است بدانید نوع قفسه بلبرینگ اثر مستقیم بر میزان عمر بلبرینگ میتواند داشته باشد. این مقاله به معرفی جنس انواع قفسه هایی که درتولید انواع بلبرینگ استفاده میشود میپردازد.

تاریخ انتشار : 1399/09/25

جنس بلبرینگ

بلبرینگ ها از چه موادی ساخته میشوند؟ بلبرینگ اجزای متفاوتی دارد، اجزای غلتنده یا همان ساچمه ها ،شبکه نگهدارنده ساچمه های بلبرینگ که در اینجا قفسه بلبرینگ نام دارد در برسی و شناخت انواع رایج بلبرینگ باید به متریال تشکیل دهنده این اجزا دقت کرد. همچنین رینگ خارجی و داخلی بلبرینگ که در برگیرنده این اجزاست خود از مواد و الیاژ های مختلفی ساخته میشود.

تاریخ انتشار : 1399/01/05

تلرانس بلبرینگ

این مقاله اطلاعاتی کلی در مورد بلبرینگ را به زبان ساده برای شما بازگو می‌کند اطلاعاتی از قبیل لقی و تلورانس بلبرینگ‌ها جنس بلبرینگ‌ها و قفسه‌های نگهدارندِ ساچمه‌ها ، همچنین توضیح کاملی در خصوص شماره‌هایی که بر روی بلبرینگ وجود دارد به شما ارائه می‌دهد

تاریخ انتشار : 1398/12/21