:شماره تماس 
 :واتس اپ 

بلبرینگ های کارب CARB

         تاریخ انتشار : 1398/06/23             به اشتراک بگذارید    

رولربیرینگ توریدال CARB

این بلبرینگ دارای طرحی استثنائی است که توانایی خودتنظیم  بودن رولر بیرینگ های کروی را با توانایی تحمل جابجایی محوری رولر بیرینگ های استوانه‌ای ترکیب کرده است. این بلبرینگ همچنین می‌تواند سطح مقطع کمی نظیر رولر بیرینگ های سوزنی داشته باشد.

با رینگ داخلی استوانه‌ای یا مخروطی
طرح اصلی باز
با مجموعه رولرهای راهنماشونده با قفسه (48)
با مجموعه رولرهای بدون قفسه
با آب‌بند تماسی (49)

رولبرینگ کارب 48                                                                          49     بلبرینگ کارب واشر دار
 

بلبرینگ CARB برای کاربردهای  مختلفی که در آن‌ها  بار  شعاعی  وجود دارد، می‌تواند بکار رود. این  بلبرینگ‌ها برای موقعیت شناور در چیدمان بلبرینگ‌ها مناسب می‌باشند و به علت توانایی تحمل عدم  هم‌راستایی و جابجایی  شفت  باعث صرفه‌جویی در فضا،‌ وزن وهزینه تولید می‌شود. با امکان جابجایی محوری رینگ‌ها نسبت به همدیگر می‌توان لقی شعاعی  داخلی  را به‌طور دقیق تنظیم  نمود.

بلبرینگ کارب

 

این بلبرینگ‌ها طراحی چیدمانی بلبرینگ‌ها را ساده‌تر و سبک‌تر کرده  و دارای عملکرد مشابه یا بهتری نسبت به چیدمان‌های قبلی می‌باشند (نظیر جعبه‌دنده‌های خورشیدی) این بلبرینگ‌ها طراحی چیدمان بلبرینگ‌های شامل شفت‌های بلند را که تحت تغییرات دمای زیاد  می‌باشند را بسیار ساده می‌کنند. همچنین در کاربردهای  نظیر ماشین کاغذسازی یا فن‌ها، ارتعاش کم این بلبرینگ‌ها ثابت‌شده است.

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08