:شماره تماس 
 :واتس اپ 

معرفی اپلیکیشن بارکد خوان بلبرینگ NSK Verify

         تاریخ انتشار : 1398/06/11             به اشتراک بگذارید    

 

.

شرکت NSK با مسئولیت محدود (دفتر مرکزی: توکیو، ژاپن، رئیس و مدیرعامل: توشیهیرو اوشیاما) اعلام کرد به‌زودی یک اپلیکیشن جدید موبایل را معرفی می‌کند که به خریداران کمک می‌کند بلبرینگ مدنظر خود را راحت‌تر انتخاب کنند. همچنین این اپ با آسان کردن فرآیند طراحی، به افزایش کارایی بلبرینگ کمک می‌کند. این اپلیکیشن با ویژگی‌های خاص خود در اعتبارسنجی محصول، خریداران را از خرید  بلبرینگ تقلبی در امان نگه می‌دارد.

 

به‌وسیله این اپ می‌توانید بارکدهای دوبعدی روی جعبه بلبرینگ را اسکن کرده و به اطلاعات بلبرینگ دسترسی پیدا کنید. همچنین می‌توانید از اصل بودن بلبرینگ اطمینان حاصل کنید. این اپلیکیشن همچنین به خودکارسازی کارخانه شما کمک کرده و با استفاده از تکنولوژی فناوری اطلاعات، مدیریت شرکت را برایتان ساده‌تر می‌کند. علاوه بر آن، با توجه به اینکه امکان ذخیره اطلاعات کلیدی و مهم به فرمت CSV و PDF به‌وسیله آن وجود دارد، دسترسی به اطلاعات، ردیابی محصول و انتخاب بلبرینگ برای خریداران راحت‌تر می‌شود.

معرفی اپلیکیشن بلبرینگ

خصوصیات و امکانات اپلیکیشن:

  • دریافت اطلاعات اصلی بلبرینگ به‌صورت آنلاین

به کمک این اپ می‌توانید اطلاعات مربوط به هر بلبرینگ را دریافت کنید. این اطلاعات معمولاً شامل یک شماره شناسایی منحصربه‌فرد، ابعاد دقیق، خطای (runout) بلبرینگ و غیره است. اطلاعات می‌توانند به فرمت‌های PDF و CSV درآمده و ذخیره شوند که به کارخانه‌ها در ردیابی محصول و مدیریت بهتر کمک می‌کند.

  • اطمینان از اصل بودن محصول

این اپلیکیشن بارکد را با دیتابیس NSK چک می‌کند و مشخص می‌کند که بلبرینگ اصل است یا خیر.

  • سفارش سریع‌تر و آسان‌تر

با اسکن بارکد دوبعدی NSK شماره بلبرینگ موردنظر نمایش داده‌شده و تشخیص آن برای فروشندگان راحت‌تر و سفارش محصول ساده‌تر و سریع‌تر می‌شود.

  • نشان‌دهنده مراکز فروش محلی و دفاتر فروش NSK

این اپ کمک می‌کند فروشندگان محصولات NSK در نزدیکی خود را پیدا کنید.

  • سایر سرویس‌ها

به کمک این اپ، به ابزار مختلفی شامل اطلاعات محصول، کاتالوگ‌ها، دکتر بلبرینگ، ماشین‌حساب فنی و ... در وب‌سایت NSK دسترسی پیدا می‌کنید.

نکته: در حال حاضر این اپ فقط از برخی مدل‌های بلبرینگ دقیق پشتیبانی می‌کند (بلبرینگ‌هایی که کنار بارکد دوبعدی آن‌ها روی جعبه یک حرف N حک‌شده باشد.)

 

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

چرخه عمر در بلبرینگ ها

ایا تا بحال هنگام تعویض یک بلبرینگ خراب از خود سوال کرده اید ایا این بلبرینگ به اندازه نرمال عمر کرد یا میتوانست عمر بیشتری داشته باشد ؟ عمر بلبرینگ ها قابل پیش بینی است و تا 99 درصد قابل محاسبه میباشد .

تاریخ انتشار : 1398/06/16

الیاژ و خصوصیات بلبرینگ های مینیاتوری

بلبرینگ مینیاتوری در حقیقت همان بلبرینگ شیار عمیق در سایز کوچک است. ابعاد و کوچکی آن‌ها، سبب می‌شود برای کاربردهای خاص مناسب باشند. علاوه بر آن، این نوع بلبرینگ‌ها امکان چرخش در سرعت خیلی بالا را با صدای کم فراهم می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1398/06/16

معرفی انواع بلبرینگ های مینیاتوری

بلبرینگ های مینیاتوری - بلبرینگ هایی کوچک برای اهداف بزرگ هستند . بلبرینگ‌ مینیاتوری در حقیقت همان بلبرینگ شیار عمیق در سایز کوچک است. ابعاد و کوچکی آنها، سبب می‌شود برای کاربردهای خاص مناسب باشند. علاوه بر آن، این نوع بلبرینگ‌ها امکان سرعت خیلی بالا را با صدای کم فراهم می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1398/06/16