:شماره تماس 
 :واتس اپ 

الیاژ و خصوصیات بلبرینگ های مینیاتوری

         تاریخ انتشار : 1398/06/16             به اشتراک بگذارید    

بلبرینگ‌های مینیاتوری ساخته‌شده از فولاد بلبرینگ غلتکی

بلبرینگ مینیاتوری شیار عمیق سری 6

خصوصیات برجسته این سری بلبرینگ‌ها:

ابعاد اصلی با توجه به استاندارد DIN-625-1. بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق سری 6 نسبتاً کوچک هستند و قطر داخلی آنها بین 2 تا 9 میلی‌متر است. در نتیجه برای شفت‌ها و محورهای نسبتاً نازک و یا جایی که فضای کم در دسترس است، مناسبند. بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق هیبرید نسبت به سایز کوچکشان قادرند بار نسبتاً بالایی را تحمل کنند. این سری همچنین برای سرعت‌های دورانی بالا و خیلی بالا نیز مناسبند.

بلبرینگ مینیاتوری شیار عمیق سری 6-V(دارای مجموعه کاملی از ساچمه‌ها)

بلبرینگ مینیاتوری پر ساچمه

خصوصیات برجسته این سری بلبرینگ‌ها

ابعاد اصلی با توجه به استاندارد DIN-625-1. بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق سری 6-V دارای مجموعه کاملی از ساچمه‌ها بدون قفسه است. این سری بلبرینگ‌ها به خاطر تعداد بالای ساچمه، بار بیشتری نسبت به انواع مشابه بلبرینگ مینیاتوری شیار عمیق با قفسه می‌توانند تحمل کنند. بلبرینگ‌های این سری نسبتاً کوچک هستند؛ بنابراین برای شفت‌ها و محورهای نسبتاً نازک و یا جایی که فضای کم در دسترس است، مناسبند. درپوش آب‌بند پلاستیکی (2RS) مؤثر آنها در صورت افزایش اصطکاک بهترین کیفیت آب‌بندی را ممکن می‌کند.

بلبرینگ مینیاتوری شیار عمیق MR

بلبرینگ مینیاتوری سری MR

خصوصیات برجسته این سری بلبرینگ‌ها

بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق از سری MR با ابعاد ویژه متریک نسبتاً کوچکند و قطر داخلی آنها بین 2 تا 8 میلی‌متر است؛ بنابراین برای شفت‌ها و محورهای نسبتاً نازک و یا جایی که فضای کم در دسترس است، مناسبند. بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق نسبت به سایز کوچکشان قادرند بار نسبتاً بالایی را تحمل کنند. این سری برای سرعت دورانی فوق‌العاده بالا مناسب است.

معرفی انواع بلبرینگ های مینیاتوری

بلبرینگ فلنج‌دار مینیاتوری MF

بلبرینگ مینیاتوری سری MF

بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق از سری MF با ابعاد ویژه متریک به یک فلنج مجهز هستند که در مواردی که بلبرینگ باید در جهت محور کار گذاشته و محکم شود، کمک می‌کند سوراخ کردن و نصب راحت‌تر انجام شود. این سری بلبرینگ‌ها نسبتاً کوچک‌اند و قطر داخلی آن‌ها بین 2 تا 8 میلی‌متر است؛ بنابراین برای شفت‌ها و محورهای نسبتاً نازک و یا جایی که فضای کم در دسترس است، مناسب‌اند. بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق نسبت به سایز کوچکشان قادرند بار نسبتاً بالایی را تحمل کنند. این سری برای سرعت دورانی فوق‌العاده بالا مناسب است.

بلبرینگ مینیاتوری شیار عمیق سری R

بلبرینگ مینیاتوری سری R

بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق از سری R با ابعاد از جنس اینچ طراحی‌شده‌اند و نسبتاً کوچک‌اند و قطر داخلی آن‌ها بین 2.38 تا 9.525 میلی‌متر است؛ بنابراین برای شفت‌ها و محورهای نسبتاً نازک و یا جایی که فضای کم در دسترس است، مناسب‌اند. بلبرینگ‌های مینیاتوری شیار عمیق نسبت به سایز کوچکشان قادرند بار نسبتاً بالایی را تحمل کنند. این سری برای سرعت‌های دورانی بالا تا فوق‌العاده بالا مناسب است.

 

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

چرخه عمر در بلبرینگ ها

ایا تا بحال هنگام تعویض یک بلبرینگ خراب از خود سوال کرده اید ایا این بلبرینگ به اندازه نرمال عمر کرد یا میتوانست عمر بیشتری داشته باشد ؟ عمر بلبرینگ ها قابل پیش بینی است و تا 99 درصد قابل محاسبه میباشد .

تاریخ انتشار : 1398/06/16

الیاژ و خصوصیات بلبرینگ های مینیاتوری

بلبرینگ مینیاتوری در حقیقت همان بلبرینگ شیار عمیق در سایز کوچک است. ابعاد و کوچکی آن‌ها، سبب می‌شود برای کاربردهای خاص مناسب باشند. علاوه بر آن، این نوع بلبرینگ‌ها امکان چرخش در سرعت خیلی بالا را با صدای کم فراهم می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1398/06/16

معرفی انواع بلبرینگ های مینیاتوری

بلبرینگ های مینیاتوری - بلبرینگ هایی کوچک برای اهداف بزرگ هستند . بلبرینگ‌ مینیاتوری در حقیقت همان بلبرینگ شیار عمیق در سایز کوچک است. ابعاد و کوچکی آنها، سبب می‌شود برای کاربردهای خاص مناسب باشند. علاوه بر آن، این نوع بلبرینگ‌ها امکان سرعت خیلی بالا را با صدای کم فراهم می‌کنند.

تاریخ انتشار : 1398/06/16