:شماره تماس 
 :واتس اپ 

آیا شرکت بلبرینگ SKF در ایران نماینده یا نمایندگی دارد؟

         تاریخ انتشار : 1398/05/31             به اشتراک بگذارید    

 

شرکت SKF بلبرینگ در ایران نماینده یا نمایندگی ندارد. بلکه خود بطور مستقیم و از طریق دڧتر خود در تهران حضور دارد.  شرکت  بلبرینگ SKF با چند شرکت ایرانی قرارداد همکاری دارد و این شرکتها توزیع کننده محصولات بلبرینگ  SKF یا در اصطلاح Distributer هستند.

بیرینگ SKF - بیرینگ اس کا اف
SKF Bearing - SKF Ball Bearing - SKF Roller Bearing
کلمه اس کا اف ( SKF ) مخفف کلمه Svenska Kullager Fabriken یا شرکت تولید بلبرینگ می باشد، این شرکت سوئدی است که در 16 فوریه سال 1907 توسط آقای سون وینکوئیست مخترع بلبرینگ های چند ردیفه خود تنظیم شعاعی در کشور سوئد تاسیس شد و مرکز آن در شهر گوتنبورگ واقع است، این شرکت در سال 1908 شعبات نمایندگی خود را در آلمان و فرانسه افتتاح نمود و همچنین نمایندگی در فنلاند، سوییس، بلژیک، دانمارک، اتریش و استرالیا تامین نمود.

امروزه اس کا اف ( SKF ) یکی از بزرگترین تولید کننده های یاتاقان و بلبرینگ در جهان است و بیش از 100 سایت تولید در 70 کشور جهان را داراست و حدود 44000 نفر در 100 کارخانه این کمپانی در 70 کشور جهان کار می کنند این شرکت محصولات خود را در بیش از 130 کشور در جهان توزیع می کند. همچنین اس کا اف ( SKF ) تولید کننده روانساز و سیستم های روانکاری نیز می باشد.
بلبرینگ تاپ رول ،فروشنده ، بیرینگ SKF ، رولبرینگ SKF ،SKFبلبرینگهای مهندسی ،رولبرینگ های کروی کف گرد SKF ،رولربرینگهای توریدال SKF CARB ،بلبرینگ های کف گرد SKF ،بلبرینگ های استوانه ای کف گرد SKF ،رولبرینگ های مخروطی SKF ،بلبرینگ های خودتنظیم SKF ،بلبرینگهای شیار عمیق SKF ،SKF بلبرینگ های تماس زاویه ای آمادگی خود را جهت انواع خدمات در زمینه بلبرینگ SKF اصل اعم از ارائه پیشنهاد فنی و ارائه قیمت بیرینگ SKF، قیمت بلبرینگ SKF، قیمت رولبرینگ SKF و کاتالوگ بلبرینگ SKF اعلام می نماید.

فروش بلبرینگ SKF | فروش رولبرینگ SKF | بلبرینگ کف گرد SKF | بلبرینگ خود تنظیم SKF | بلبرینگ تماس زاویه ای SKF | بلبرینگ شیار عمیق SKF | رولبرینگ بشکه ای SKF | رولبرینگ سوزنی SKF | رولبرینگ مخروطی SKF | رولبرینگ استوانه ای

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

معرفی انواع بلبرینگ و چیدمان انها

چیدمان بیرینگ ها علاوه بر بیرینگ شامل شفت و نشیمنگاه نیز می باشد. اهمیت روانکاری و آب بندی نیز غیرقابل انکار است. عملکرد بدون نقص یک بیرینگ به وجود یک روانکار مناسب بستگی دارد که علاوه بر روانکاری از خوردگی بیرینگ و نفوذ ذرات آلوده کننده خارجی نیز جلوگیری می کند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

Y بیرینگ ها UC-UCP

uc ها یا در واقع همان وای بیرینگ ها هستند که همراه با پایه نگه دارنده چدنی و یا بدون ان در دسترس میباشند . به این نوع از بلبرینگ ها یاتاقان هم میگویند.

تاریخ انتشار : 1398/07/11

رولربیرینگ های چرخی با رولر های بادامکی Track Runner

در مقایسه با یک بلبرینگ معمولی که در آن رینگ خارجی به طول کامل در داخل نشیمنگاه قرارگرفته و حمایت می‌شود، رینگ خارجی رولرهای بادامکی سطح تماس کمی نسبت به سطحی که بر روی آن حرکت می‌کند نظیر ریل یا بادامک، دارد. سطح تماس واقعی بستگی به بار شعاعی و قوسی بودن یا استوانه‌ای بودن سطح حرکت (سطح خارجی رینگ خارجی) دارد.

تاریخ انتشار : 1398/07/08