:شماره تماس 
 :واتس اپ 

آیا بلبرینگ های خاص از پوشش متفاوتی در سطح خود برخوردار هستند؟

         تاریخ انتشار : 1391/02/13             به اشتراک بگذارید    

  پوشش دادن یک روش مناسب برای بهینه کردن مواد و افزایش قابلیت اطمینان بیرینگ برای کاربردهای خاص می‌باشند. دو روش پوشش دادن تاکنون بکار برده شده که مزایای آنها در عمل نیز ثابت شده است.
 در پوشش سطحی با نشان تجاری NoWear ، یک لایه سرامیک با اصطکاک کم به روی سطوح داخلی بیرینگ قرار داده می‌شود، به طوری که در شرایط روانکاری حدی (Marginal Lubication ) برای مدت طولانی مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد. پوشش INSOCOAT® ، که بر روی سطح خارجی رینگ خارجی یا سطح داخلی رینگ داخلی قرار می‌گیرد، در برابر عبور جریان الکتریکی از بیرینگ مقاوم می‌باشد.دیگر پوشش‌ها نظیر پوشش روی – کرم (Zinc Chromate ) می‌توانند به عنوان جایگزین بیرینگ‌های ضد زنگ در محیط‌های خورنده بخصوص برای بیرینگ‌های آماده نصب بکار روند.

موضوعات مرتبط :

مهم ترین مطالب

جنس بلبرینگ

بلبرینگ ها از چه موادی ساخته میشوند؟ بلبرینگ اجزای متفاوتی دارد، اجزای غلتنده یا همان ساچمه ها ،شبکه نگهدارنده ساچمه های بلبرینگ که در اینجا قفسه بلبرینگ نام دارد در برسی و شناخت انواع رایج بلبرینگ باید به متریال تشکیل دهنده این اجزا دقت کرد. همچنین رینگ خارجی و داخلی بلبرینگ که در برگیرنده این اجزاست خود از مواد و الیاژ های مختلفی ساخته میشود.

تاریخ انتشار : 1399/01/05

تلرانس بلبرینگ

این مقاله اطلاعاتی کلی در مورد بلبرینگ را به زبان ساده برای شما بازگو می‌کند اطلاعاتی از قبیل لقی و تلورانس بلبرینگ‌ها جنس بلبرینگ‌ها و قفسه‌های نگهدارندِ ساچمه‌ها ، همچنین توضیح کاملی در خصوص شماره‌هایی که بر روی بلبرینگ وجود دارد به شما ارائه می‌دهد

تاریخ انتشار : 1398/12/21

بلبرینگ دور بالا بیشترین سرعت چرخش در بلبرینگ

بلبرینگ ها دارای یک سرعت کارکرد حدی میباشند.سرعت حدی به وسیله معیارهایی نظیر پایداری ساختاری (Form Stability)، مقاومت قفسه، روانکاری قفسه و سطوح راهنما، نیروهای گریز از مرکز و ژیراتوری (Gyratory) وارده بر اجزای غلتنده، دقت و دیگر عوامل محدود کننده سرعت مانند آب‌بندها و روانکاری آب‌بندهای بلبرینگ، تعیین می‌شود.

تاریخ انتشار : 1398/12/14