:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

کاربرد های بیرینگ های NoWear

کاربرد های بیرینگ های NoWear

در شرایط سختی که بیرینگ های NoWear باید بکار روند معمولا باید چندین پارامتر کارکرد در نظر گرفته شده و نسبت به هم سنجیده شوند .
در زیر کاربردهایی که در آنها  میتوان  از مزایای بیرینگ NoWear استفاده کرد شرح داده می شوند .
وقتی رولر بیرینگ های استوانه ای ،سوزنی ،‌ کروی یا  توریدال تحت بار کم به همراه سرعت زیاد قرار دارند  و عمر محاسبه شده بیرینگ  قابل دستیابی نیست ،‌استفاده از  بیرینگ های طرح L5DA توصیه می شود .
در بیرینگ های طرح L5DA می توان دوره  روانکاری مجدد،‌ را بدون  اثر منفی  بر عمر  بیرینگ ، افزایش داد البته می توان با حفظ  دوره روانکاری مجدد سرعت  را افزایش  داد 
بیرینگ های تحت حرکت  نوسانی  یا ارتعاش خارجی ممکن است به علت عدم روانکاری مناسب دچار از کار افتادگی  شوند در این شرایط استفاده  از بیرینگ های طرح L5DA توصیه می شود هر چند در شرایط سخت تر  طرح  L7DA ترجیح  داده می شود.
درصورتی که شرایط کارکرد باعث کاهش لزجت درحین کار شود  (K<1) وروانکار مناسبی موجود نباشد،‌ بیرینگ های  No Wear بهترین راه حل برای افزایش عمر بیرینگ وافزایش قابلیت اطمینان است در شرایط فوق استفاده از بیرینگ های  طرح  L5DA توصیه می شود .ولی در شرایط  روانکاری خاص نظیر روانکاری با ماده فرایندی ،‌استفاده از طرح پیشرفته تر L7DA توصیه می شود .