:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

مکاترونیک (بیرینگ های مجهز به سنسور)

مکاترونیک (بیرینگ های مجهز به سنسور)

 اطلاعات  دقیق در رابطه  با وضعیت  حرکت  دورانی یا حرکت  محوری  اجزای  ماشین  آلات  در بیشتر  زمینه های مهندسی مهم  می باشند . افزایش  روزمره  اتوماسیون  فرایند ها نیاز به کنترل  دقیق حرکت  را بیش از پیش با اهمیت کرده است به علاوه نیاز به  تجهیزات  ساده و سبک سرآغاز طراحی سیستم های یکپارچه  است بیرینگ های مجهز به سنسور مثال خوبی برای  این تجهیزات می باشند که برای  ثبت
1- تعداد دوران ها ،‌
2-  سرعت
3-  جهت دوران
4-  موقعیت  نسبی

5-  شتاب  افزاینده  یا کاهنده  بکار  می روند
بیرینگ های  مجهز  به سنسور
 بیرینگ های  مجهز  به سنسور  اجزای  مکاترونیکی ماشین  می باشند  که مهندسی  بیرینگ ومهندسی  سنسور  را با هم ترکیب  می کنند . این بیرینگ ها متشکل  از  یک بلبیرینگ با یک سنسور  می باشند . بدنه  سنسور ،‌ رینگ  Impulse وبیرینگ به یکدیگر  متصل میباشند وبه صورت  یک مجموعه  آماده  نصب  ارائه  می شوند .
 بیرینگ های مجهز به سنسور ساده و محکم بوده واز اجزای  زیر تشکیل  شده اند


 -بلبیرینگ های  شیار عمیق  کلاس SKF اکسپلورر و
 -یک مجموعه سنسور  اکتیو

 بیرینگ های مجهز به  سنسور   به منظور  Encoder افزاینده  در موتور  ویا کنترل  ماشین  به کار می روند. این بیرینگ ها برای نصب درموتورهای  آسنکرون (Asynchronous)طراحی شده اند و یک Encoding جمع جوروقابل اطمینان برای بشتر  نیازهای  کنترل  می باشند . این بیرینگ ها برای کابرد هایی که در آنها  رینگ  داخلی دوران  می کند و رینگ خارجی آنها ثابت  است بکار می روند . بیرینگ های مجهز به سنسور برای کاربردهایی که رینگ خارجی دوران می کند نظیر نوار نقاله ،‌بنا به سفارش تولید می شوند .