:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

روش های نصب

1-روش های نصب

زمانیکه ماشین در معرض ارتعاشات و ضربات می باشد جابه جایی ریل ها و بلوک ها امکان پذیر است. برای حذف این مشکلات و بدست آوردن دقت حرکتی بالا، برای نصب چهار روش زیر پیشنهاد می شود .

 

 

2-فرآیند نصب ریل 

 

 

3-فرآیند نصب بلوک


 نمایش نصب برای حالتیکه ریل روی جهت اصلی پیچ های فشاری ندارد.

 

برای اطمینان از توازی بین راهنمای کمکی و اصلی بدون وجود پین ها، روشهای متعاقب نصب ریل پیشنهاد می شود. نصب بلوک به همان طریق ذکر شده قبله می باشد.

1-نصب ریل در سمت راهنمای کمکی

 

 زمانیکه سطح کناری روی بستر در جهت راهنمای اصلی وجود ندارد .

 

زمانیکه هیچگونه سطح کناری وجود ندارد به منظور اطمینان از توازین بین راهنمای کمکی و اصلی در ادامه روش نصب ریل پیشنهاد می شود . روش نصب بلوک ها به همان روشی است که مثلاً ذکر شده است .

1-نصب ریل در قسمت راهنمای اصلی

 

1-  نصب ریل در قسمت راهنمای کمکی

استفاده از گیره دستی ریل را در محل نصب متر قرار دهید موقتاً پیچ‌ها نصب را نصب کنید با استفاده از گیره رایل را به طرف صفحه مفاد فشار دهید پیچهای مربوطه را به متوالی با ترک معین سفت کنید 

 

 

روش نصب ریل در قسمت راهنمای کمکی مشابه حالتی است که پین ها.

« پیچهای فشاری » وجود ندارند

 

2- سری های تولیدی راهنمای خطی شرکت HIWIN

به منظور تامین نیازهای متنوع مشتریان این شرکت تولیدات زیادی را توسعه داده است . سری های HG با داشتن چهار ردیف قابلیت حمل بارهای سنگین را برای ماشین های ابزار که نیازمند دقت و صلبیت بالا هستند را دارند و سری های AG نوعی با سطح مقطع کم اند برای صنایع اتوماسیون که سرعت بالا و حرکت نرم لازم دارند وسری های MGنوع مینیاتوری برای تجهیزات نیمه رسانا و دیگر تجهیزات مینیاتوری اند .