:شماره تماس 
 :واتس اپ کلیک کنید

بیرینگ های عایق الکتریکی INSOCOAT

بیرینگ های عایق الکتریکی INSOCOAT

رولربیرینگ ها در موتور های الکتریکی ،ژنراتورها وتجهیزات مشابه در معرض خرابی سطوح غلتش ،‌اجزای  غلتنده وگریس ناشی از عبور جریان الکتریکی می باشد. احتمال خرابی در صورت استفاده  از مبدل  فرکانسی (Frequency Convertor) برای  کنترل  دور موتور که استفاده  از آن در صنایع  روبه افزایش است ،‌بیشتر  می باشد در یک موتور  القایی کنترل شونده توسط  فرکانس ،‌ جریان با فرکانس  بالا در بیرینگ به علت  ظرفیت  های  سرگردان  (Stray Capacitance) موتور ایجاد می شود .
برای حل این مشکل وجلوگیری از عبور جریان الکتریکی  از بیرینگ،‌ بیرینگ ها با عایق  الکتریکی شکل زیر با نام INSOCOAT طراحی  شده اند. بیرینگ های INSOCOAT اقتصادی ترین راه حل  در مقایسه با روش های  دیگر عایق کاری بیرینگ می باشند . با عایق کردن بیرینگ ،‌قابلیت اطمینان وعمر بیرینگ با حذف خطرات بالقوه خرابی بیرینگ ،‌افزایش می یابد .

  

 

بیرینگ های INSOCOAT دارای  یک لایه µm 100 از اکسید آلومینیوم (Aluminum Oxide) بر روی  سطوح بیرونی  رینگ داخلی یا خارجی می باشد. این لایه می تواند در برابر ولتاژی  تا 1000 VDCمقاومت کند تکنیک اسپری پلاسما  (Plasma spray) یک پوشش  چسبنده  با ضخامت  یکنواخت را تضمین  می کند. عملیات بیشتری بعدا روی این لایه انجام می گیرد تا نسبت به نم و رطوبت غیر حساس شود .
بیرینگ های INSOCOAT را می توان مانند بیرینگ های دیگر نگهداری ،‌ جابجایی و نصب کرد
.